HRVATSKI JEZIK

Na županijsku razinu plasirali su se :

Lukas Troskot, 7.r, mentorica Ivana Njegovec Marelja

Nera Jelačić, 7.r. mentorica Ivana Muić

Tonka Matijević, 8.r. mentorica Jana Pamuković

Karla Rođanec, 8.r. mentorica Jana Pamuković

Maria Barilar, 8.r. mentorica Jana Pamuković

ENGLESKI JEZIK

Na županijsku razinu plasirali su se:

Nina Kukuruzović, 8.r, mentorica Dora Markić

Natko Šparavec, 8 r, mentorica Dora Markić

NJEMAČKI JEZIK

Na školskom natjecanju iz njemačkog jezika sudjelovalo je 8 učenika osmih razreda.
Posebno se istaknula učenica Tonka Matijević iz 8.b razreda, koja je uspješno sudjelovala i na županijskom natjecanju iz njemačkog jezika (mentorica Sanela Paradiš).

MATEMATIKA

Na školskom natjecanju iz matematike održanom 26. siječnja 2024. sudjelovalo je 15 učenika četvrtog razreda,12 učenika petog razreda, 6 učenika šestog razreda i 2 učenika sedmog razreda. Učenici osmih razreda odlučili su da ove godine neće sudjelovati na natjecanju jer se  održavalo u vrijeme terenske nastave u Vukovaru.

Na županijsko natjecanje iz matematike pozvani su učenici Sara Jurčić (4.a, mentor Marijana Vrančić), Jani Ivanković (4.b, mentor Bosiljka Dujmović), Franka Krikšić (4.c, mentor Anka Vukša) i Petar Lončar (6.c, mentor Željka Merc Filipaj).

Na regionalnom natjecanju SUDOKU PRVENSTVO za osnovne i srednje škole 2023. sudjelovali su učenici 4.b i 4. c (mentori Bosiljka Dujmović i Anka Vukša):

4.b:

Anja Bratuša, Ana Strmota, Lola Glavaš, Jani Ivanković

4.c:

Jakov Bilić

Čestitke svim učenicima na postignutim rezultatima, uloženom trudu i dodatnom radu.

FIZIKA

Na školskom natjecanju iz fizike održanom 22. siječnja 2024. sudjelovalo je 5 učenika osmih razreda. Na županijsko natjecanje iz fizike pozvani su učenici Barbara Krsnik 8.a, Karlo Čurić 8.b, Tonka Matijević 8.b i Tea Pustaj 8.c. Mentoica učenika je Daliborka Pavić.

DRŽAVNO NATJECANJE: TONKA MATIJEVIĆ

KEMIJA

Na natjecanju iz Kemije posebno se istakao Karlo Ćurić koji se plasirao na županijsko natjecanje (mentorica učenika je Dražana Vrdoljak Colo)

BIOLOGIJA

Na natjecanju iz biologije posebno se istaknula Tonka Matijević koja se plasirala na županijsku razinu (mentorica učenice je Dražana Vrdoljak Colo).

GEOGRAFIJA

Na natjecanju iz povijesti posebno su se istakli:

Lea Šarić, 7.a (mentor: Željko Mak)

Lukas Troskot, 7.a (mentor: Željko Mak)

DRŽAVNO NATJECANJE:

LEA ŠARIĆ

LUKAS TROSKOT

Na natjecanju iz informatike posebno su se istakli:

Marin Zdilar LOGO

Marin Zdilar C++

Luka Barilar DK6

Natko Šparavec OI8

DRŽAVNO NATJECANJE : MARIN ZDILAR - 4. mjesto!

(mentor Davorin Novosel)

PROMETNA UČILICA - 15. DRŽAVNO NATJECANJE U POZNAVANJU PROMETNIH PROPISA

DORIS GRANIĆ, 3.a - 3.mjesto

SARA JURČIĆ , 4.a - 1.mjesto

JANI IVANKOVIĆ , 4.b - 3.mjesto

ADRIANA LELAS, 4.b - 7.mjesto

LORA POHREBNY , 4.a - 9.mjesto

LOLA GLAVAŠ , 4.b - 9.mjesto

PETAR LONČAR, 6.c - 29 mjesto

OŠ Prečko - 6.mjesto

Nagrađeni profesori:

MARIJA VONIĆ
DAVORIN NOVOSEL
STJEPAN BRANILOVIĆ

TEHNIČKA KULTURA

Na natjecanju su se posebno istaknuli:

Vito Prosinečki, graditeljstvo

Abigail Reinecke, strojarske konstrukcije

Nera Jelačić, obrada materijala

Zara Donoval, elektronika

Matko Galić, automatika

Mentorica: Marija Vonić

LIDRANO-SMOTRA literarnog, dramsko - scenskog i novinarskog stvaralaštva učenika OŠ i SŠ

Na ovogodišnjoj smotri LIDRANO sudjelovale su Sofie Leskur, Tina Krevatin, Šimun Mijat Blažević, Nea Tomas i Iva Morduš

koji su pod vodstvom Vedrane Juroš nastupili na županijskoj razinu natjecanja.

LIK 2024 - natjecanje i izložba učenika OŠ i SŠ u području vizualnih umjetnosti i dizajna

Popis učenica čiji su likovni radovi odabrani na županijskom nivou:

Mai Muslić, 8.c

Tea Pustaj, 8.c

Iryna Voitovych, 8.b

SPORTSKA NATJECANJA

Atletika (učenici 7. - 8. razred) 2. mjesto na prvenstvu Grada Zagreba, osiguran nastup na državnom prvenstvu

Gabrijel Jelen, Ivan Barišić, Ivan Filipović, Mislav Bolanča, Karlo Bošnjak, Filip Globlek, Petar Habek, Luka Komar, Jan Mićanović, Jakov Prskalo, Leon Sušanj, Teo Milić, Toma Šiljeg, Lorenzo Vuksan, Tibor Zečević, Lukas Vukšić, Nikola Pejić, Tristan Spači, Lukas Juran Ščrbec, Vid Kešina, Andrej Azenić, Leon Biševac, Danilo Pokrajac,

Veslanje (učenici 7. - 8. razred) - 2. mjesto na prvenstvu Grada Zagreba

Tomislav Barnjak, Antonio Dekanić, Marko Kuhtić, Nikola Pejić

Veslanje (učenice 7. - 8. razred) - 3. mjesto na prvenstvu Grada Zagreba

Inja Barbarić, Cvita Pedić, Petra Petronio, Lana Rodin