Razred:   3.c

učiteljica: Suzana Mikulec

6.3.2024.godine ( srijeda) učenici 3.c razrednog odjela i njihova učiteljica-savjetnica  Suzana Mikulec napravili su svoje prve ,,financijske korake,, prema poslovnici OTP banke u naselju Vrbani.

Voditelj poslovnice, gospodin  Dragan im je prenio velik dio svojeg znanja o važnim financijskim pojmovima kako bi svi oni  mogli što uspješnije  donositi pravilne i korisne financijske odluke.

Nakon razgovora o štednji, džeparcu, kreditima, karticama, računima , svaki učenik je pristupio aparatu za brojeve ,pritisnuo odgovarajuću tipku i strpljivo čekao svoj red dok njegov broj nije prozvala osobna bankarica koja mu je pokušala pomoći oko financijskih proizvoda.

Svaki učenik je kao poklon dobio ,,prasicu kasicu,, i puno puno bombona, a učiteljica prigodne poklone. Nakon toga ,svi učenici su se fotografirali u prostoru banke, ali i ispred ulaza u poslovnicu.