> Nastava

Ručno rađeni papir

Autor: Martina Dumbović, 25. 10. 2022.

Učenici 2. a,b i c razreda  sa svojim su učiteljicama izrađivali ručno rađeni papir

Potrebno nam je bilo nekoliko knjiga, drveni kalup, voda, štapni mikser i puno Sunca, ipak da nam papir ne ispadne samo prazni papir ubacili smo cvijeće, aromatične mirise i zlatne listiće.

Ručno rađeni papir možete koristiti za razne kreativne projekte- poput slikanja, pisanja, uveza...

Ili ga koristiti za tisak pozivnica, čestitki, zahvalnica,etiketa i menija, no možete ga ukrasiti reljefnim tiskom ili upakirati ga u isto tako ručno rađenu kuvertu.

Ako ti treba više informacija obrati se učiteljicama Blaženki i Maji, rado ćemo te naučiti reciklirati papir.  Pozdrav!