> 4c

Mali web 4.c

TJEDAN PODUZETNIŠTVA

Autor: Vedrana Juroš, 1. 4. 2014.

Ovaj tjedan obilježavamo Tjedan dječjeg poduzetništva u našoj školi.

Osnovali smo svoje malo poduzeće i proizveli magnete Bašćanske ploče.

Svima koji nas posjete na našem štandu 3.travnja odobravamo popust u iznosu 10 %!!!

Tako ćete za samo 20 kn dobiti 100 % hrvatski proizvod  iz naše male, ali vrijedne radionice.

Dođite i pogledajte što vam  nudimo!

Bašćanska ploča je starohrvatski spomenik pisan prijelaznim oblikom glagoljice oko 1100. godine. Pronađena je 1851. godine u Crkvi svete Lucije u mjestu Jurandvor na otoku Krku.

Svoj proizvod namijenili smo turistima koje ovaj suvenir može zauvijek podsjećati na Hrvatsku i svima onima koji žele malu "repliku" ovog vrijednog spomenika u svome domu.

Naše malo poduzeće zaposlilo je 20 vrijednih radnika 4.c razreda. Svi smo izrađivali suvenire, a onda smo se podijelili u timove.

Lijepili smo magnete, izrađivali etikete, osmišljavali promociju i promotivne aktivnosti.

Lovro i Viktorija preuzeli su važnu ulogu osmišljavanja prezentacije i prezentiranja našeg proizvoda na Sajmu.

Pogledajte fotografije!