.

KAKO PODRŽATI VJEŠTINE SUOČAVANJA I MENTALNO ZDRAVLJE DJECE

Video KAKO PODRŽATI VJEŠTINE SUOČAVANJA I MENTALNO ZDRAVLJE DJECE

Kako podržati dijete u nošenju sa strahom od potresa_Odgojno savjetovalište_ERF

Evo zgodne poveznice i malo savjeta za sve, a vi odaberite

Poštovani roditelji, dragi učenici,

stručnu pomoć socijalne pedagoginje Škole možete dobiti svaki radni dan od 14-15 sati na mail: ljiljana.samardzic@skole.hr.

Svako dobro i zdravlje vam želim!

Voditeljica Školskog preventivnog programa prevencije društveno neprihvatljivog ponašanja djece i mladih te prevencije ovisnosti:

Ljiljana Samardžić, dipl. socijalna pedagoginja

stručna suradnica savjetnica

Stručna služba škole

Autor: Katarina Jajčinović-Hrastovski, 27. 3. 2020.

Stručna pomoć pedagoginje

Dragi učenici, poštovani roditelji

Iako fizički nismo u školi ali smo i dalje dostupni za vas, sada u ovom virtualnom svijetu. Za početak, neka e mail adresa bude prva mogućnost komunikacije. Za sve nejasnoće i poteškoće na koje nailazite tijekom rada od kuće, u školi na daljinu, a nisu vezane uz tehničku provedbu i kurikulumske sadržaje, možete se obratiti razredniku, ili ako ni s razrednikom niste uspjeli riješiti problem, na e mail:

katarina.jajcinovic-hrastovski@skole.hr

Svakog dana, u vremenu od 12,00 - 14,00 sati nastojat ću odgovoriti na vaše e mailove. Ako odgovor ne stigne odmah, ne brinite se, sustav je ovih dana malo preopterećen, pa nam pošta kasni, ali ne brinite stići će.

Svaka situacija je dobra prilika za  učenje, pa i pandemija COVID 19 virusa, i potres koji nas je zadesio i dodatno opteretio našu svakodnevicu u posebnim okolnostima izolacije.  Želim da se čuvate, budete odgovorni za sebe i druge, pažljivi prema svima u okruženju, a posebno prema djeci.

Vaša pedagoginja