PRVI ŠKOLSKI DANI

Radno vrijeme:

ponedjeljkom, srijedom i petkom od 8 - 14 sati

utorkom i četvrtkom od 12,30 - 18,30

Otvoreni sat za roditelje:

utorkom od 17 - 18 sati

Otvoreni sat za učenike:

srijedom od 13 - 14 sati

E-mail adresa:

katarina.jajcinovic-hrastovski@skole.hr

Pedagog je najšire profiliran stručni suradnik. Sudjeluje u svim fazama odgojno-obrazovne djelatnosti, od planiranja i programiranja do vrednovanja rezultata. On surađuje sa svim drugim sudionicima odgojno-obrazovne djelatnosti/procesa u školi. Prati, istražuje i analizira nastavni rad, te predlaže načine i sadržaje za unaprjeđivanje i poboljšanje nastave i cjelovitog odgojno-obrazovnog rada u školi. Težište rada pedagoga je na pedagoško-didaktičkom području školskoga i nastavnog rada. Područje rada školskog pedagoga je široko i dotiče se mnogih područja rada u školi. Stručni suradnik pedagog bavi se analizom, unapređivanjem i vrednovanjem odgojno-obrazovnog rada u školi, sudjeluje u planiranju i programiranju, kulturnoj i javnoj djelatnosti škole, prati stručno usavršavanje učitelja, te vodi i nadgleda pedagošku dokumentaciju škole.

Kako pravilno odabrati zanimanje?