Mali web 3.c

DOBRO NAM DOŠLI NA STRANICU 3.C RAZREDA!

RAZREDNICA: LANA GUDELJ, dipl. učiteljica razredne nastave s pojačanim predmetima Engleski jezik i Likovna kultura

UČENICI: 22 UČENIKA- 13 DJEVOJČICA I 9 DJEČAKA

Naš razred krase veselje, marljivost, kreativnost i druženje. Sve to iskazujemo kroz predmete koji se svaki dan redaju u školi, jedan za drugim. Pogledajte!

HRVATSKI JEZIK

Čitamo puno pjesmica i priča, glumimo u igrokazima, crtamo stripove, gledamo animirane filmove i kazališne predstave, čitamo lektiru, učimo vrednote svoga hrvatskog jezika i još mnogo toga. Jako se trudimo!

MATEMATIKA

Matematika je laka- učimo  brojeve do 1000, zbrajati i oduzimati te množiti i dijeliti do 1000. Volimo računati!

PRIRODA I DRUŠTVO

Ove godine učimo o: snalaženju u prostoru i vremenu, nastanku zemljovida, obilježjima i gospodarstvu zavičaja, prometu, zdravlju te vodama. Mnogo toga istražujemo u svom okolišu, na terenskoj nastavi.  I u školi učimo kroz praktični rad. Pogledajte!

LIKOVNA KULTURA

Slikamo, crtamo i oblikujemo puno lijepih motiva. Učimo i izražajne mogućnosti raznih likovnih tehnika te čitati i sporazumijevati se likovnim jezikom. Jako se trudimo da nas ne zarazi nadrljanitis!

GLAZBENA KULTURA

Ove godine pjevamo mnoge narodne i skladateljske popjevke, slušamo krasna glazbena djela velikih majstora glazbe, plešemo, sviramo i sami stvaramo glazbu. Uvijek je veselo i- glasno!

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

Puno vježbamo i razvijamo svoja tijela da budu zdrava i gipka. Pogodite kome je sve ovo najdraži predmet! U zdravom tijelu- zdrav duh!

SAT RAZREDNIKA

Osim raznih tema i radionica kojima razvijamo svoje socijalne vještine,  na satu razrednika razgovaramo i o temama iz zdravstvenog  i građanskog odgoja. Ponekad i vježbamo!

ENGLESKI JEZIK

Učimo engleski jezik kao prvi strani jezik i odlično nam ide. Uz našu teacher Rajku Ramić izvrsni smo u spikanju!

VJERONAUK

Vjeroučiteljica Mirjana Brala nas uči razne molitve i priča nam jaaakooo zanimljive priče iz vjerskoga života. Crtamo, pišemo, razgovaramo, pjevamo i glumimo- uvijek nam brzo prođe sat!

DOPUNSKA I DODATNA NASTAVA

Učenici kojima je potrebna pomoć u svladavanju nastavnog gradiva rado se odazivaju na dopunsku nastavu iz hrvatskog jezika i matematike i vrijedno nastoje usavršiti svoje znanje.

Na dodatnoj nastavi iz matematike, učenici koji to žele, usavršavaju i produbljuju svoja znanja iz ovog predmeta.

IZVANNASTAVNE I IZVANŠKOLSKE AKTIVNOSTI

Uz vrijedan rad u školi, mi se također u slobodno vrijeme aktivno bavimo i mnogim izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima.

« Listopad 2018 »

Ukupno: 1974415