Korisno...

Noć muzeja

Autor: Suzana Mikulec, 28. 1. 2015.

CARNet će posjetiteljima predstaviti svoj projekt "Učionice budućnosti" kroz sadržaj Nacionalnog portala za učenje na daljinu "Nikola Tesla", obrazovne materijale projekta ICT Curricula iz područja fizike, te najavu projekta e-Škole. Široj javnosti, a posebice roditeljima, prezentirat  će se kako njihova djeca mogu i trebaju učiti pomoću novih tehnologija.

Kako bi provjerili koliko su informacija tijekom izlaganja usvojili, moći će provjeriti rješavanjem nagradnog kviza putem tableta.

Uz oldtimere iz stalnog postava muzeja kao simbole prošlosti, te CARNetov doprinos budućnosti obrazovanja, brojna zanimljiva događanja i izlaganja povezat će prošlost i sadašnjost, tehniku i umjetnost, znanost i zabavu.

Više informacija o ostalim sadržajima u Noći muzeja pronađite na stranicama Muzeja Budicki: http://www.otk-ferdinandbudicki.hr/index.php/novosti

Ulica Kneza Ljudevita Posavskog 48 u Zagrebu adresa je koju ne želite zaobići u svom noćnom muzejskom obilasku idućeg petka, od 18:00 do 01:00 sat. Dođite i uvjerite se sami.