Mali nogomet
Autor: Martina Dumbović, 8. 3. 2016.
Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.
Redom su pobjeđivali:
OŠ V. HOLJEVCA 13:2
OŠ RUDEŠ 7:4
OŠ A. STEPINCA 13:0
OŠ I. ANDRIĆA 2:2 (1:0 nakon penala)
U subotu 12.3.2016. za ulazak u finale igraju protiv OŠ MLADOST.
Za našu školu nastupaju:
Patrik Samuel Salihu
Amar Omeragić
Daniel Nolan Sharp
Karlo Podhraški
Jan Šverko
Lovro Majsec
Robert Đukić
Voditelji: Danijel Muić, prof. i Branko Lepoglavec Čiček, prof.
Mali nogomet
Autor: Martina Dumbović, 8. 3. 2016.
Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.
Redom su pobjeđivali:
OŠ V. HOLJEVCA 13:2
OŠ RUDEŠ 7:4
OŠ A. STEPINCA 13:0
OŠ I. ANDRIĆA 2:2 (1:0 nakon penala)
U subotu 12.3.2016. za ulazak u finale igraju protiv OŠ MLADOST.
Za našu školu nastupaju:
Patrik Samuel Salihu
Amar Omeragić
Daniel Nolan Sharp
Karlo Podhraški
Jan Šverko
Lovro Majsec
Robert Đukić
Voditelji: Danijel Muić, prof. i Branko Lepoglavec Čiček, prof.
Mali nogomet
Autor: Martina Dumbović, 8. 3. 2016.
Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.
Redom su pobjeđivali:
OŠ V. HOLJEVCA 13:2
OŠ RUDEŠ 7:4
OŠ A. STEPINCA 13:0
OŠ I. ANDRIĆA 2:2 (1:0 nakon penala)
U subotu 12.3.2016. za ulazak u finale igraju protiv OŠ MLADOST.
Za našu školu nastupaju:
Patrik Samuel Salihu
Amar Omeragić
Daniel Nolan Sharp
Karlo Podhraški
Jan Šverko
Lovro Majsec
Robert Đukić
Voditelji: Danijel Muić, prof. i Branko Lepoglavec Čiček, prof.
Mali nogomet
Autor: Martina Dumbović, 8. 3. 2016.
Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.
Redom su pobjeđivali:
OŠ V. HOLJEVCA 13:2
OŠ RUDEŠ 7:4
OŠ A. STEPINCA 13:0
OŠ I. ANDRIĆA 2:2 (1:0 nakon penala)
U subotu 12.3.2016. za ulazak u finale igraju protiv OŠ MLADOST.
Za našu školu nastupaju:
Patrik Samuel Salihu
Amar Omeragić
Daniel Nolan Sharp
Karlo Podhraški
Jan Šverko
Lovro Majsec
Robert Đukić
Voditelji: Danijel Muić, prof. i Branko Lepoglavec Čiček, prof.
Mali nogomet
Autor: Martina Dumbović, 8. 3. 2016.
Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.
Redom su pobjeđivali:
OŠ V. HOLJEVCA 13:2
OŠ RUDEŠ 7:4
OŠ A. STEPINCA 13:0
OŠ I. ANDRIĆA 2:2 (1:0 nakon penala)
U subotu 12.3.2016. za ulazak u finale igraju protiv OŠ MLADOST.
Za našu školu nastupaju:
Patrik Samuel Salihu
Amar Omeragić
Daniel Nolan Sharp
Karlo Podhraški
Jan Šverko
Lovro Majsec
Robert Đukić
Voditelji: Danijel Muić, prof. i Branko Lepoglavec Čiček, prof.
Mali nogomet
Autor: Martina Dumbović, 8. 3. 2016.
Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.
Redom su pobjeđivali:
OŠ V. HOLJEVCA 13:2
OŠ RUDEŠ 7:4
OŠ A. STEPINCA 13:0
OŠ I. ANDRIĆA 2:2 (1:0 nakon penala)
U subotu 12.3.2016. za ulazak u finale igraju protiv OŠ MLADOST.
Za našu školu nastupaju:
Patrik Samuel Salihu
Amar Omeragić
Daniel Nolan Sharp
Karlo Podhraški
Jan Šverko
Lovro Majsec
Robert Đukić
Voditelji: Danijel Muić, prof. i Branko Lepoglavec Čiček, prof.
Mali nogomet
Autor: Martina Dumbović, 8. 3. 2016.
Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.
Redom su pobjeđivali:
OŠ V. HOLJEVCA 13:2
OŠ RUDEŠ 7:4
OŠ A. STEPINCA 13:0
OŠ I. ANDRIĆA 2:2 (1:0 nakon penala)
U subotu 12.3.2016. za ulazak u finale igraju protiv OŠ MLADOST.
Za našu školu nastupaju:
Patrik Samuel Salihu
Amar Omeragić
Daniel Nolan Sharp
Karlo Podhraški
Jan Šverko
Lovro Majsec
Robert Đukić
Voditelji: Danijel Muić, prof. i Branko Lepoglavec Čiček, prof.
Mali nogomet
Autor: Martina Dumbović, 8. 3. 2016.
Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.
Redom su pobjeđivali:
OŠ V. HOLJEVCA 13:2
OŠ RUDEŠ 7:4
OŠ A. STEPINCA 13:0
OŠ I. ANDRIĆA 2:2 (1:0 nakon penala)
U subotu 12.3.2016. za ulazak u finale igraju protiv OŠ MLADOST.
Za našu školu nastupaju:
Patrik Samuel Salihu
Amar Omeragić
Daniel Nolan Sharp
Karlo Podhraški
Jan Šverko
Lovro Majsec
Robert Đukić
Voditelji: Danijel Muić, prof. i Branko Lepoglavec Čiček, prof.
Mali nogomet
Autor: Martina Dumbović, 8. 3. 2016.
Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.
Redom su pobjeđivali:
OŠ V. HOLJEVCA 13:2
OŠ RUDEŠ 7:4
OŠ A. STEPINCA 13:0
OŠ I. ANDRIĆA 2:2 (1:0 nakon penala)
U subotu 12.3.2016. za ulazak u finale igraju protiv OŠ MLADOST.
Za našu školu nastupaju:
Patrik Samuel Salihu
Amar Omeragić
Daniel Nolan Sharp
Karlo Podhraški
Jan Šverko
Lovro Majsec
Robert Đukić
Voditelji: Danijel Muić, prof. i Branko Lepoglavec Čiček, prof.
Mali nogomet
Autor: Martina Dumbović, 8. 3. 2016.
Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.
Redom su pobjeđivali:
OŠ V. HOLJEVCA 13:2
OŠ RUDEŠ 7:4
OŠ A. STEPINCA 13:0
OŠ I. ANDRIĆA 2:2 (1:0 nakon penala)
U subotu 12.3.2016. za ulazak u finale igraju protiv OŠ MLADOST.
Za našu školu nastupaju:
Patrik Samuel Salihu
Amar Omeragić
Daniel Nolan Sharp
Karlo Podhraški
Jan Šverko
Lovro Majsec
Robert Đukić
Voditelji: Danijel Muić, prof. i Branko Lepoglavec Čiček, prof.
Mali nogomet
Autor: Martina Dumbović, 8. 3. 2016.
Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.
Redom su pobjeđivali:
OŠ V. HOLJEVCA 13:2
OŠ RUDEŠ 7:4
OŠ A. STEPINCA 13:0
OŠ I. ANDRIĆA 2:2 (1:0 nakon penala)
U subotu 12.3.2016. za ulazak u finale igraju protiv OŠ MLADOST.
Za našu školu nastupaju:
Patrik Samuel Salihu
Amar Omeragić
Daniel Nolan Sharp
Karlo Podhraški
Jan Šverko
Lovro Majsec
Robert Đukić
Voditelji: Danijel Muić, prof. i Branko Lepoglavec Čiček, prof.
Mali nogomet
Autor: Martina Dumbović, 8. 3. 2016.
Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.
Redom su pobjeđivali:
OŠ V. HOLJEVCA 13:2
OŠ RUDEŠ 7:4
OŠ A. STEPINCA 13:0
OŠ I. ANDRIĆA 2:2 (1:0 nakon penala)
U subotu 12.3.2016. za ulazak u finale igraju protiv OŠ MLADOST.
Za našu školu nastupaju:
Patrik Samuel Salihu
Amar Omeragić
Daniel Nolan Sharp
Karlo Podhraški
Jan Šverko
Lovro Majsec
Robert Đukić
Voditelji: Danijel Muić, prof. i Branko Lepoglavec Čiček, prof.
Mali nogomet
Autor: Martina Dumbović, 8. 3. 2016.
Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.
Redom su pobjeđivali:
OŠ V. HOLJEVCA 13:2
OŠ RUDEŠ 7:4
OŠ A. STEPINCA 13:0
OŠ I. ANDRIĆA 2:2 (1:0 nakon penala)
U subotu 12.3.2016. za ulazak u finale igraju protiv OŠ MLADOST.
Za našu školu nastupaju:
Patrik Samuel Salihu
Amar Omeragić
Daniel Nolan Sharp
Karlo Podhraški
Jan Šverko
Lovro Majsec
Robert Đukić
Voditelji: Danijel Muić, prof. i Branko Lepoglavec Čiček, prof.
Mali nogomet
Autor: Martina Dumbović, 8. 3. 2016.
Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.
Redom su pobjeđivali:
OŠ V. HOLJEVCA 13:2
OŠ RUDEŠ 7:4
OŠ A. STEPINCA 13:0
OŠ I. ANDRIĆA 2:2 (1:0 nakon penala)
U subotu 12.3.2016. za ulazak u finale igraju protiv OŠ MLADOST.
Za našu školu nastupaju:
Patrik Samuel Salihu
Amar Omeragić
Daniel Nolan Sharp
Karlo Podhraški
Jan Šverko
Lovro Majsec
Robert Đukić
Voditelji: Danijel Muić, prof. i Branko Lepoglavec Čiček, prof.
Mali nogomet
Autor: Martina Dumbović, 8. 3. 2016.
Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.
Redom su pobjeđivali:
OŠ V. HOLJEVCA 13:2
OŠ RUDEŠ 7:4
OŠ A. STEPINCA 13:0
OŠ I. ANDRIĆA 2:2 (1:0 nakon penala)
U subotu 12.3.2016. za ulazak u finale igraju protiv OŠ MLADOST.
Za našu školu nastupaju:
Patrik Samuel Salihu
Amar Omeragić
Daniel Nolan Sharp
Karlo Podhraški
Jan Šverko
Lovro Majsec
Robert Đukić
Voditelji: Danijel Muić, prof. i Branko Lepoglavec Čiček, prof.
« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
ŠKOLSKO ZVONO | ||
1. | 8:00 - 8:45 | |
2. | 8:50 - 9:35 | |
veliki odmor | ||
3. | 9:45 - 10:30 | |
4. | 10:35 - 11:20 | |
5. | 11:25 - 12:10 | |
6. | 12:15 - 13:00 | |
veliki odmor | ||
7./0. | 13:15- 14:00 | |
1. | 14:05 - 14:50 | |
2. | 14:55 - 15:40 | |
veliki odmor | ||
3. | 15:50 - 16:35 | |
4. | 16:40 - 17:25 | |
5. | 17:30 - 18:15 | |
6. | 18:20 - 19:05 |